Pratite nas

Fudbal

Rezultati utakmica u Gradskoj ligi Sremska Mitrovica

Gradsku ligu Sremska Mitrovica nedavno su obeležile niz uzbudljivih fudbalskih utakmica.

Pogledajmo rezultate utakmica i vrhunce najnovijih susreta.

U utakmici između Srema i Trgovačkog, održanoj na Stadionu 25. maj, Srem je izašao kao pobednik sa ubedljivom pobedom od 3-0. Golove su postigli Prokić u 6. i 22. minutu, i Santrač u 8. minutu. Utakmica je pokazala dominaciju Srema na terenu, obezbeđujući im zasluženu pobedu.

Sloboda je odmerila snage sa Mitrosom u  susretu koji je završen rezultatom 5-3 u korist Mitrosa. Utakmica, odigrana u Šašincima, videla je A. Milanovića i D. Milanovića kako se ističu za Slobodu postigavši golove u 27., 38. i 51. minutu. Međutim, Stojanović, Todić, Vukotić i M. Karolić iz Mitrosa preokrenuli su situaciju u svoju korist, postigavši ključne golove u 44., 70., 74. i 76. minutu. Utakmica je bila pravi spektakl za navijače, s uzbudljivim prikazom napadačkog fudbala.

Sparta je imala težak izazov protiv Napretka u tesnoj utakmici koja se završila rezultatom 2-0 u korist Napretka. Galić i Tornjanski su zatresli mrežu u 51. i 56. minutu, osiguravajući pobedu za Napredak. Uprkos naporima Sparte i brojnim prilikama, nisu uspeli postići gol i morali su se zadovoljiti porazom.

Planinac i Bosut su se borili u napetom susretu koji je završen rezultatom 2-2. Milić je pokazao svoje veštine postigavši oba gola za Planinac u 19. i 78. minutu. Sa druge strane, Maksimović iz Bosuta je bio ključni igrač, postigavši golove u 14. i 68. minutu, od kojih je jedan bio iz penala. Utakmica je bila izuzetno izjednačena, s oba tima koji su se borili za svaki poen.

Sloga je dominirala protiv Sremca u ubedljivoj pobedi od 4-1. Stanković, Turudić, Simić i Jerosimović su bili heroji za Slogu, postigavši golove u 10., 15., 65. i 81. minutu. Mladen Simovljević iz Sremca je uspeo postići počasni gol za svoj tim u 50. minutu. Sloga je demonstrirala svoju moć i kontrolu nad utakmicom od samog početka.